Axalta is not resposible for content you are about to view

minimize Menue maximize Menue

Kontakt.

partnerlogo_colorCentrum

Color Centrum s.r.o.

č.d. 151
941 61 Michal nad Žitavou
Slovakia

 

+421-35-6596 144

ppi@fcvrfurpxre.fx

Spies Hecker – nadnárodná značka.

Od roku 1999 prevádzkujeme pobočku v Košiciach a od roku 2002 v Bratislave. V roku 2005 sme prostredníctvom dcérskej firmy UNILAK s.r.o. otvorili pobočku pre stredoslovenský región. Počet našich zamestnancov za tie roky narástol z 2 (dvoch) na súčasných 20 a úzko spolupracujeme s niekoľkými ďalšími veľkoobchodníkmi. Veľmi rýchlo tak dokážeme reagovať na potreby zákazníkov a dodávať tovar vo veľmi krátkych dodacích dobách po celej republike.


V našej ponuke je kompletný sortiment pre lakovne automobilov i pre priemyselné lakovne. Ponúkame kompletný sortiment výrobkov firmy SPIES HECKER, tzn. materiály na lakovanie osobných i úžitkových automobilov a náterové hmoty pre priemyselné lakovanie, a príslušenstvo pre lakovne rôznych značiek.
Od roku 2005 sme držiteľom certifikátu kvality podľa ISO 9001.


Naši technici absolvujú ročne množstvo školení u našich dodávateľov, aby Vám vždy dokázali správne poradiť a vysvetliť jednotlivé materiály a postupy. Školenia v našom školiacom stredisku organizujeme nielen pre lakovníkov, ale aj pre ostatných pracovníkov, ktorých práca súvisí s lakovaním. Pravidelne organizujeme školenia pre zahraničných účastníkov. V rámci výchovy novej generácie u nás absolvujú vybraní žiaci zo Strednej Odbornej Školy, Jesenského 1, v Nových Zámkoch praktickú časť vyučovania. Zároveň u nás všetci žiaci odboru automechanik-lakovník tejto školy absolvujú praktické ročníkové a záverečné skúšky.


Všetky nami ponúkané materiály vyhovujú kritériám uvádzaným v predpisoch o ochrane životného prostredia. K znižovaniu škodlivých emisií sa snažíme prispieť poskytovaním najnovších HS a VHS-materiálov a vodou riediteľných materiálov. Kvalitu a šírku našich služieb a ponúkaného tovaru využíva v súčasnosti viac ako 150 lakovní po celom Slovensku. Ak Vás zaujala naša ponuka, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie.